• No se han encontrado resultados

BOUTIQUE APARTMENTS Pisos, Santa Eulalia, Eivissa

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2022

Share "BOUTIQUE APARTMENTS Pisos, Santa Eulalia, Eivissa"

Copied!
12
0
0

Texto completo

(1)
(2)

DESCRIPCIÓ

Una promoció d'obra nova de Pisos en venda a Santa Eulalia, Eivissa amb preus des de 390,000 €

lucasfox.cat/go/boutique-apartments

false

https://www.lucasfox.cat/go/boutique- apartments

published

obra-nova

1.0

{id={development}, root={development}, fullClassId={PRPRTY5DB1-development}, name={Development}}

{quote={}, phone={}, title={}, id={}, email={}, name={}}

true

Una promoció d'obra nova de Pisos en venda a Santa Eulalia, Eivissa amb preus des de 390,000 €

[{url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_1280w/0E65CF3B2B.jpg}, label={}}, {url=

(3)

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/35E77C8915.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/BE56560075.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/C62665D976.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/040D3DF104.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/682FC2EFDE.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/42C6A30718.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/ADEF374D70.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/1DB77637B1.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/32A797E0A7.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/30FE5677D1.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/F80E044002.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/1A66D20E7B.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/C47185125D.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/89384136BD.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/106E097EDC.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/1B0DC2DC2F.jpg}, label={}}, {url=

{https://images.lucasfox.com/development/4x3_960w/8C00023942.jpg}, label={}}]

true

false

0.0

(4)

true

false

5C9978648A

false

[{terrace={0}, floor={0}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={41}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={390.000 €}}, {terrace={0}, floor={0}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={42}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={400.000 €}}, {terrace={2}, floor={1}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={35}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={390.000 €}}, {terrace={2}, floor={1}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={42}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={420.000 €}}, {terrace={2}, floor={1}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={42}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={420.000 €}}, {terrace={2}, floor={1}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={43}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={420.000 €}}, {terrace={2}, floor={1}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={47}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={470.000 €}}, {terrace={2}, floor={3}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={47}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={420.000 €}}, {terrace={2}, floor={3}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={42}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={420.000 €}}, {terrace={2}, floor={3}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={43}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={430.000 €}}, {terrace={2}, floor={3}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={57}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={460.000 €}}, {terrace={2}, floor={3}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={54}, rental_yield={0},

(5)

type_title={Pis}, price_string={520.000 €}}, {terrace={2}, floor={4}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={47}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={420.000 €}}, {terrace={2}, floor={4}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={57}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={460.000 €}}, {terrace={2}, floor={4}, nbedrooms={1}, nbathrooms={1}, size={54}, rental_yield={0}, type_title={Pis}, price_string={520.000 €}}]

true

2022-06-22T00:00:00Z

manual

{COLUMNS={[]}, DATA={[]}}

Una promoció d'obra nova de Pisos en venda a Santa Eulalia, Eivissa amb preus des de 390,000 €, 15 Pisos disponibles

false

{value_formatted={390.000}, operation=

{sale}, currency_symb={€}, label={Preu des de}, string={390.000 €}, currency_iso={EUR}, show={true}, value={390000}, from={true}, units={}}

0.0

/obra-nova/boutique-apartments.html

(6)

false

https://www.lucasfox.cat

[]

none

false

true

2A6E2C07FF,2B46D627FF,30319AC1FF,303306D4FF,4ABD1855FF,70B5DFE5FF,8F6BFB1BB8,9882DC6AFA,C81BEB30F7,D8EDF1E5FF,D9F7D30DFF

false

New development

false

{path={[{reference={espanya}, title=

{Espanya}}, {reference={eivissa}, title=

{Eivissa}}, {reference={santa-eulalia}, title=

{Santa Eulalia}}]}, canonicalurl=

{/propietat/espanya/eivissa/santa- eulalia.html}, title_long={Santa Eulalia}, reference={santa-eulalia}, title={Santa Eulalia}, crumb={Espanya,Eivissa}}

(7)

BOUTIQUE APARTMENTS: Promoció d'obra nova a Santa Eulalia

1.0

manual

07840

35.0

2022-06-22T10:37:44Z

false

true

520000.0

false

0.0

lucasfox.cat

(8)

Preu des de 390.000 €

BOUTIQUE-APARTMENTS

57.0

390000.0

4D9C30CDFF

false

15.0

15F9E32FAF,2A6E2C07FF,2B46D627FF,30319AC1FF,303306D4FF,4ABD1855FF,70B5DFE5FF,8F6BFB1BB8,9882DC6AFA,C81BEB30F7,D8EDF1E5FF,D9F7D30DFF

lucasfox.cat/go/boutique-apartments

2025.0

[]

manual

{de={/neubau/boutique-apartments.html},

(9)

ru={/new-development/boutique- apartments.html}, sv={/new-

development/boutique-apartments.html}, pt={/novos-empreendimentos/boutique- apartments.html}, en={/new-

development/boutique-apartments.html}, it={/nuove-costruzioni/boutique- apartments.html}, fr={/construction- nouvelle/boutique-apartments.html}, ca=

{/obra-nova/boutique-apartments.html}, es={/obra-nueva/boutique-

apartments.html}, nl=

{/nieuwbouwprojecten/boutique- apartments.html}, zh={/new-

development/boutique-apartments.html}}

https://www.lucasfox.cat

{meta_title={}, has_whatsapp={false}, mapObj={{showcircle={false}, src={office}, longitude={1.408657}, zoom={17}, link=

{https://www.google.com/maps/search/?

api=1&query=38.904037,1.408657}, title={}, latitude={38.904037}, showmarker={true}, url=

{https://www.google.com/maps/@38.904037,1.408657,19z}, showpolygons={false}}}, phone={+34 971 590

630}, longitude={1.408657},

property_officeid={4D9C30CDFF}, email=

{[email protected]}, phone2_scrubbed={}, facebook_feed_region={Baleares}, has_phone2={false}, has_fax={false}, facebook_url=

{https://www.facebook.com/lucasfoxpropertiesibiza/}, classObj={{id={office}, root={office},

fullClassId={USERS001ED-group}, name=

{Office}}}, phone_scrubbed={+34971590630}, images={{officeImage={[{ext={jpg}, success=

{true}, source={office}, label={}, uuid=

{53466D0E07}, caption={}, folder={office}, base={53466D0E07.jpg}}]}}}, has_address=

{true}, reference={IBZ}, uuid={4D9C30CDFF}, address_countryid={A1234B5678}, has_map=

{true}, whatsapp_scrubbed={}, meta_description={}, has_office={true},

(10)

googlemap_zoom={19}, canonicalurl=

{/oficines/ibz.html}, primaryimage={{ext=

{jpg}, success={true}, source={office}, label=

{}, uuid={53466D0E07}, caption={}, folder=

{office}, base={53466D0E07.jpg}}}, googlemap_url=

{https://www.google.com/maps/@38.904037,1.408657,19z}, whatsapp={}, has_email={true}, name={Lucas

Fox Ibiza}, has_facebook={true},

fax_scrubbed={}, alternateCanonicals={{de=

{/buros/ibz.html}, ru={/offices/ibz.html}, sv=

{/offices/ibz.html}, pt={/offices/ibz.html}, en={/offices/ibz.html}, it={/uffici/ibz.html}, fr={/bureaux/ibz.html}, ca=

{/oficines/ibz.html}, es={/oficinas/ibz.html}, nl={/kantoren/ibz.html}, zh=

{/offices/ibz.html}}}, homedomain=

{https://www.lucasfox.cat}, address=

{{country={Espanya}, postcode={07800}, street={Avenida Sant Josep de sa Talaia 66}, region={Eivissa}}}, introduction={}, phone2=

{}, fax={}, latitude={38.904037}, has_phone=

{true}}

BOUTIQUE APARTMENTS Pisos, Santa Eulalia, Eivissa

0.0

http://pdf_local.lucasfox.com/template/overview/assets/

{ndportfolio_title_nodevelopments={No published developments}, phonenumber=

{+34 933 562 989}, title_units_table={Unitats a aquesta promoció}, bathrooms={Cambres de bany}, peoples={gent}, contact_us=

{Contacti’ns sobre aquesta propietat}, units_th_type={Tipus}, units_th_size=

{Dimensions}, completion={Finalització}, sleeps={Persones que pot allotjar:},

(11)

features={Característiques}, units_th_floor=

{Planta}, units_bathrooms={Cambres de bany}, units_th_status={Estat}, bathroom=

{Cambra de bany}, price={Preu},

ndportfolio_title_newdevelopments={New developments}, units_th_yield={Rendiment}, size={Dimensions}, bedroom={Dormitori}, sizebuilt={Edificats}, units_th_floorplan=

{Plànols}, units_size_min={Dimensions des de}, sizeplot={Dimensions del terreny}, banner_sold={Venut/uda}, banner_reduced=

{Preu rebaixat}, units_th_distribution=

{Distribució}, ndportfolio_location_intro={A collection of {{devs_count}} new

development projects across {{title}}

including {{unique_locations}}.}, res_rent=

{Llogar}, units_pricefrom={Preu des de}, moreinfo={Més informació},

has_buildinglicense={Llicència d'obres}, buildinglicense_granted={Concedida}, sizeterrace={Terrassa},

ndportfolio_published_on={Published on}, development_lbl_priceonrequest={Preu a consultar}, pricefrom={Preu des de}, title_newdevelopment={Obra nova}, units_bedrooms={Dormitoris},

disclaimer_text={Informació important pel que fa a les propietats que Lucas Fox ofereix. Les dades de cada inmoble no són part d'una oferta o d'un contracte. No s'han de considerar exactes o factuals las declaracions verbals o escrites que fa Lucas Fox respecta al inmoble, al seu estat actual o al seu valor. Ni Lucas Fox ni qualsevol altre agent associat té cap autoritat para fer declaracions sobre l'inmoble i, per tant, tota informació está lliure de responsabilitat per part dels agents, venedors arrendadors.

Abans de signar qualsevol document relacionat amb l'inmoble, recomanem a tots els clients que consultin un advocat independent i, si cal, que facin una investigació per determinar el seu estat i les seves dimensions. El comprador ha de verificar les àrees, dimensions i distancias ja que només són aproximades.}, reference=

{Referència}, floor={Planta}, res_short=

{Lloguer:}, pricereduced={(Preu rebaixat)},

(12)

callus={Truqui'ns}, rented={Llogat/ada}, title_overview={Descripció}, typeofprop=

{Tipus d'immoble}, units_available={Unitats disponibles}, rental_yield={Rendibilitat de fins a}, location={Ubicació}, areafloorplan=

{Plànol}, bedrooms={Dormitoris}, sizegarden={Jardí}}

[{value={15}, label={Unitats disponibles}}, {value={1}, label={Dormitoris}}, {value=

{35m²}, label={Dimensions des de}}]

true

UNITATS A AQUESTA PROMOCIÓ

Tipus Estat Planta Distribució Dimensions Rendiment

Planta Dormitoris Cambres de bany m², Terrassa m² 0.00%

Informació important pel que fa a les propietats que Lucas Fox ofereix. Les dades de cada inmoble no són part d'una oferta o d'un contracte. No s'han de considerar exactes o factuals las declaracions verbals o escrites que fa Lucas Fox respecta al inmoble, al seu estat actual o al seu valor. Ni Lucas Fox ni qualsevol altre agent associat té cap autoritat para fer declaracions sobre l'inmoble i, per tant, tota informació está lliure de responsabilitat per part dels agents, venedors arrendadors. Abans de signar qualsevol document relacionat amb l'inmoble, recomanem a tots els clients que consultin un advocat independent i, si cal, que facin una investigació per determinar el seu estat i les seves dimensions. El comprador ha de verificar les àrees, dimensions i distancias ja que només són aproximades.

Referencias

Documento similar

LLIURAMENT DE LLIBRES de text i material curricular per part de les famílies en el centre on l'alumnat estava matriculat el curs 20-21 S'ha de fer el lliurament del LOT COMPLET

Introduïda correctament la informació en RECOLLIBRES per part del centre docent, respecte al lliurament dels llibres de text o material curricular del

Ni Lucas Fox ni qualsevol altre agent associat té cap autoritat para fer declaracions sobre l'inmoble i, per tant, tota informació está lliure de responsabilitat per part dels

S’ha de assegurar que els materials i treballs siguin de la més alta qualitat, que no falti cap material ni mà d’obra per a una perfecta instal·lació dels aparells i equips, i per

• Organitzar amb el Servei de Formació del Professorat, les jornades de sensibilització i informació per a inspectors, equips directius, orientadors i coordinacions dels plans de

Per tant, igual que ho va fer el regne de València, la Batllia General va acon- seguir superar l’embat agermanat, tot i que va perdre part de la seua jurisdicció envers la Corona,

Se han estudiado tres grupos de catalizadores para la obtención selectiva de 2-feniletanol en la reacción de hidrogenación del óxido de estireno: catalizadores

És per això que tota la informació gene- rada té una gran importància a l’hora de detectar de Es presenten els resultats dels primers cinc anys (2015-2019) del programa de